ÖVRIGT / Diverse / Skrivställ 13316377
nr 1331 6377
Skrivställ
+ läskpress, 2 delar, alabaster/mässing. Längd: 11-18cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
450 kr
måndag 1 juni 2020
kl 19:20:48
100 kr
150 kr
350 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
400 kr
Mässing